Aktualne wydarzenia

Bilety - XX Międzynarodowy Festiwal "Nova Muzyka i Architektura"

 

ZAKUP BILETÓW ON-LINE

  • Bilet zakupiony w serwisie nie uprawnia do zwrotu pieniędzy ani do zamiany na inny, za wyjątkiem przypadku odwołania wydarzenia, zmiany daty i/lub miejsca wydarzenia.
  • Kasa biletowa nie przyjmuje zwrotów biletów zakupionych przez Internet.

REZERWACJA BILETÓW:

  • mailowo na adresbilety@tos.art.pl w tytule wpisując REZERWACJA BILETÓW
    Rezerwacja dokonana drogą mailową ważna jest tylko po otrzymaniu pocztą zwrotną potwierdzenia. Termin wykupienia biletów jest określany w trakcie rezerwacji. Zarezerwowane bilety, które nie zostaną odebrane do tego czasu, zostaną odwołane bez powiadomienia.
  • telefonicznie w kasie – od wtorku do piątku w godz. 13-19 oraz na godzinę przed koncertem w miejscu koncertu;  nr do kasy +48 56 642 43 79
  • termin wykupienia biletów jest określany w trakcie rezerwacji telefonicznej. Zarezerwowane bilety, które nie zostaną odebrane do tego czasu, zostaną odwołane bez powiadomienia

Przy rezerwowaniu biletu prosimy podać datę i ewentualnie godzinę koncertu (jeśli w danym dniu jest kilka koncertów), preferowane miejsca na sali koncertowej oraz liczbę rezerwowanych biletów.

UWAGA: Na wydarzenia ze wstępem wolnym, oznaczonym gwiazdką (*), prosimy o odbiór bezpłatnych wejściówek w kasie CKK Jordanki – Aleja Solidarności 1-3. Liczba miejsc ograniczona.

W celu dokonania rezerwacji niezbędne jest udzielenie następujących informacji:
data, godzina, tytuł koncertu, ilość biletów, rodzaj biletów (normalny, ulgowy), imię, nazwisko, nr telefonu kontaktowego, ew. adres e-mail.
Odmowa podania powyższych danych uniemożliwia dokonanie rezerwacji. 

UWAGA - w związku z elektronicznym systemem sprzedaży biletów w kasie informujemy, że wszystkie rezerwacje zostają automatycznie anulowane 2 dni przed rozpoczęciem koncertu.

Informujemy, iż uprawnienia do zniżek będą weryfikowane przy wejściu na koncert. Prosimy zatem o przygotowanie stosownego dokumentu wraz z biletem. W przypadku braku dokumentu obsługa widowni będzie zobligowana do skierowania Państwa do kasy biletowej w celu wymiany biletu ulgowego na normalny.

Do zakupu biletów ulgowych uprawnieni są: dzieci do lat 6, uczniowie, studenci (do 26. roku życia), renciści, emeryci, posiadacze karty Absolwenta UMK, posiadacze karty Dużej Rodziny, posiadacze karty BIT, nauczyciele szkolnictwa muzycznego.

KARNETY


Abonamenty dostępne będą w sprzedaży od dnia 01.06.2016 do wyczerpania puli.
 

Zakup Abonamentu zapewnia:

  • gwarancję niższej ceny
  • wybór miejsca na sali koncertowej ( dot. Abonamentu Piano C)

 

* Oferta abonamentowa dotyczy zakupu w kasie TOS znajdującej się na parterze CKK Jordanki (Aleja Solidarności 1-3, 87-100 Toruń).