KOMUNIKAT

 

Zwoty biletów / godz. pracy kasy biletowej

Aktualizacja informacji - 22.05.2020 r.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż kasa biletowa Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (parter budynku CKK Jordanki) od 29.05.2020 do 30.06.2020 czynna będzie w dniach: czwartek – sobota, w godzinach: 13:00 -19:00.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym, aktualnym regulaminem jej funkcjonowania oraz dokonywania zwrotów.
Jednocześnie informujemy, iż preferowaną formą zakupu biletów jest forma on-line (www.biletytos.pl), jak również realizacja transakcji bezgotówkowo w kasie. Zachęcamy do wymiany biletów na voucher -  bilet prezentowy ( szczegóły: http://www.tos.art.pl/pl/static_32_474_Voucher___Bilet_prezentowy.html).

REGULAMIN ZWROTU BILETÓW
w kasie biletowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej
w czasie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2

 1. Bilety na wydarzenia odwołane z powodu pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, które zostały kupione w kasie biletowej TOS, można zwracać w kasie biletowej od 29 maja 2020 roku.
 2. Kasa biletowa w dniach od 29.05.2020 do 30.06.2020 czynna będzie w dniach: 
  czwartek – sobota, w godzinach: 13:00 -19:00.
 3. Wakacyjny okres pracy kasy podany będzie w późniejszym terminie.
 4. Warunkiem zwrotu należności za bilety jest okazanie paragonu lub faktury zakupu oraz biletu. W razie zagubienia zwrot zostanie dokonany na podstawie oświadczenie o zagubienia dowodu zakupu oraz biletu.
 5. Zwroty za bilety zapłacone przelewem dokonywane będą na bieżąco w najbliższym czasie.
 6. W kasie biletowej może znajdować się jedna osoba. Pozostałe osoby powinny czekać na zewnątrz z zachowaniem bezpiecznej odległości minimum 2 metrów.
 7. Osoby przebywające w kasie zobowiązane są do przestrzegania wszelkich środków ostrożności (min. osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe).
 8. Każda osoba po wejściu do kasy biletowej zobowiązana jest zdezynfekować dłonie środkiem dezynfekującym, znajdującym się przy kasie, zgodnie z zamieszczoną instrukcją.
 9. W godzinach 13:00-15:00 pierwszeństwo obsługi w kasie będą mieli seniorzy.
 10. W kwestii koncertów czerwcowych oraz możliwości zakupu biletów, a także dokonywania rezerwacji będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.
 11. Zgodnie z Art. 15zp pkt 1. Ustawy z dnia 2 marca 2020 Toruńska Orkiestra Symfoniczna ma 180 dni na zwrot środków za zakupione bilety na odwołane wydarzenia.

 

Odwołane/przeniesione wydarzenia

Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, funkcjonowanie kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej zostało zawieszone do odwołania.

W związku z zaistniałą sytuacją, wprowadziliśmy następujące zmiany w harmonogramie naszych wydarzeń:

03.04.2020 r. - VIVA ITALIA! PAGANINI / ROSSINI / MENDELSSOHN - koncert odwołany
Robert Łaguniak (solista odwołanego wydarzenia) wystąpi dla Państwa 02.10.2020 r. podczas koncertu z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki;

17.04.2020 r. - SAX, FILM I BEETHOVEN - koncert odwołany
VII Symfonię A-dur op. 92 Ludwiga van Beethovena (II cz. programu odwołanego wydarzenia),Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprezentuje Państwu 02.10.2020 r. podczas koncertu z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki;

19.04.2020 r. - Czas dla nas - Mało nas do pieczenia chleba - koncerty odwołane

- 28.04.2020 r. - Muzykoterapia dla Seniorów - wydarzenie odwołane

26.04.2020 r. - ADAM SZTABA SYMFONICZNIE - koncert przeniesiony na 16.10.2020 r., godz. 19:00;

08.05.2020 r. - WIECZÓR MŁODYCH ARTYSTÓW - BEETHOVEN MISTRZ VS UCZNIOWIE  - koncert przeniesiony na 25.10.2020 r., godz. 17:00 i będzie miał miejsce w Sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych;

- 17.05.2020 r.Czas dla nas - Dzięcioł perkusistakoncerty odwołane

- 17.05.2020 r. – JESTEŚ SERCA BICIEM – SYMFONICZNY DZIEŃ MATKI– koncert odwołany
Szukamy możliwości przeprowadzenia koncertu w nowym terminie – więcej informacji na ten temat wkrótce;

- 19.05.2020 r. - Muzykoterapia dla Seniorów - wydarzenie odwołane

- 31.05.2020 r. – MAGICZNY ŚWIAT BAJEK – KONCERT Z OKAZJI DNIA DZIECKA – koncert odwołany. Szukamy możliwości przeprowadzenia koncertu w nowym terminie – więcej informacji na ten temat wkrótce. 

-------------------------------------------------

Przełóż termin, nie oddawaj biletu!

W odpowiedzi na Państwa zapytania oraz propozycje, wprowadziliśmy rozwiązanie umożliwiające zamianę biletów zakupionych na odwołane/przesunięte wydarzenia na specjalnie przygotowane Vouchery - BILETY PREZENTOWE (CEGIEŁKA)  o wartości zakupionego biletu z możliwością wykorzystania do końca przyszłego sezonu artystycznego 2020/2021. Oferta dotyczy wymiany biletów zakupionych w kasie. Wymiany będą mogli Państwo dokonać stacjonarnie w kasie CKK Jordanki. O terminie ponownego jej otwarcia będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych. Prosimy o śledzenie komunikatów. 

Szczegóły dotyczące specjalnej oferty voucherów wraz z regulaminem zostaną zamieszczone są na naszej stronie internetowej: http://www.tos.art.pl/pl/static_32_474_Voucher___Bilet_prezentowy.html

-------------------------------------------------

• W przypadku przesunięcia terminu koncertu bilety zachowują ważność – będą obowiązywały w nowym terminie, bez konieczności ich wymiany, a rzędy i miejsca nie ulegają zmianie.

Jeśli nie możecie Państwo uczestniczyć w koncercie w nowym terminie, istnieje możliwość zwrotu biletu. W przypadku zwrotu biletu zakupionego online, prosimy o mailowe przesłanie informacji na adres: kasa@tos.art.pl. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą.  

• Bilety zakupione w kasie biletowej, zarówno na koncerty odwołane jak i przeniesione, można będzie zwracać wyłącznie w kasie CKK Jordanki.

• Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą. 
W związku z faktem, iż obecnie otrzymujemy bardzo dużą ilość e-maili, odpowiedź może nam zająć nieco więcej czasu niż zwykle. Prosimy, by mieli Państwo na względzie, iż w aktualnej sytuacji czas oczekiwania na kontakt z nami jest wydłużony.

• Vouchery zakupione w sezonie 2019/2020 zachowują ważność do końca sezonu 2020/2021. Osoby, które wymieniły już voucher na bilet na odwołane wydarzenie, będą mogły dokonać zamiany na wybrany koncert w obecnym sezonie lub w sezonie 2020/2021.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

Zespół TOS

 

TOS Online

Zapraszamy do częstego odwiedzania nas, bez potrzeby wychodzenia z domu, poprzez nasze social media. 

Działania on-line: http://tos.art.pl/pl/kat_3,10,239_zostanwdomu_z_TOS.html

 

   

 

Newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach, akcjach i projektach orkiestry.

Subskrypcji można dokonać na stronie: http://tos.art.pl/pl/index.php