17 kwietnia
Piątek , godzina: 19:00 Sax, film i Beethoven
foto
fot. Tomasz Zakrzewski
fot. Tomasz Zakrzewski

UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, zważywszy na aktualnie trwające w kraju czynności związane z walką z koronawirusem SARS-COV-2, została podjęta decyzja o zawieszeniu, do odwołania, funkcjonowania kasy biletowej oraz działalności koncertowej Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej. 

W sprawie kolejnych wydarzeń aktualnego sezonu artystycznego oraz możliwości dokonania zwrotu zakupionych biletów w kasie CKK Jordanki na odwołane koncerty, będziemy informować Państwa na bieżąco, w zależności od tego, jak będzie się rozwijała sytuacja w kraju.

Zwroty za bilety na koncerty odwołane, zakupione online, zostaną zrealizowane sukcesywnie, automatycznie, dla wszystkich Klientów. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą,  z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Przepraszamy za związane z tą sytuacją niedogodności oraz zaistniałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość!

-------------------------------------------------------

 

Bilet na ten koncert dostępny w ramach Vouchera - biletu prezentowego. Szczegóły: https://bit.ly/38r7t3z

Wystąpią:
Paweł Gusnar - saksofon
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Adam Banaszak - dyrygent

Koncert ten pozwoli przenieść się do świata filmów. Saksofon- wiodący instrument pierwszej części koncertu, zaczaruje nas swoimi dźwiękami dzięki prof. Pawłowi Gusnarowi. Repertuar prezentować będzie twórczość kompozytorów filmowych. J. Williams otrzymał aż 51 nominacji do Oscara, jego muzyka pojawiła się w Liście Schindlera, Szczękach, Gwiezdnych wojnach czy Harrym Potterze. Na koncercie będzie można usłyszeć też utwór Narracja na saksofon altowy i orkiestrę Krzysztofa Herdzina. Zaprezentowana VII Symfonia A-dur op. 92 pozwoli dostrzec intensywność uczuć oraz doskonałość formy muzycznej, która charakteryzuje Beethovena. Toruńską Orkiestrę Symfoniczną poprowadzi Adam Banaszak.

W programie:
J. Williams – Escapade na saksofon altowy i orkiestrę
K. Herdzin - Narracja na saksofon altowy i orkiestrę
L. van Beethoven - VII Symfonia A-dur op. 92

  

Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej w 2020 r.


dzieciaki sym-foniaki 

Wybierając się na koncert, możecie Państwo pozostawić swoje pociechy w wieku 5-10 lat pod bezpłatna opieką naszych animatorek w ramach akcji Dzieciaki Symfoniaki.
Gwarantujemy, że oprócz standardowych zabaw i zajęć dla dzieci znajdzie się tu również miejsce dla gier muzycznych. 
Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: edukacja@tos.art.pl, 602253809

Zobacz inne zbliżające się wydarzenia

26 lutego
Chopin i Dvorak
06 marca
Tańcz i kochaj w rytmie Dolce VitaM