13 czerwca
Niedziela , godzina: 15:00 Muzyczne spotkania dla dzieci z PGE Energia Ciepła S.A. | CZAS DLA NAS | Najkrótsza droga do Chin
miejsce: Sala Prób CKK Jordanki
w ramach: CZAS DLA NAS
wstęp:
foto

Marzycie o dalekich podróżach? Znamy czarodziejski sposób, aby w ciągu chwili znaleźć się w dalekiej azjatyckiej krainie- to pięć magicznych dźwięków tradycyjnej muzyki chińskiej, z których tworzyć można współczesne melodie. Zapraszamy na koncert z muzyką z dalekiego kraju i spotkanie z chińską artystką grającą na instrumencie o nazwie „guzheng”.

Czas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.

Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo, a dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.

Przygotowanie i prowadzenie: Adriana Wdziękońska


 

 

Mecenas Główny

 

Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej 

 

 Mecenas Kultury - Główny Sponsor

Zobacz inne zbliżające się wydarzenia

16 kwietnia
Musicale, Musicale
17 kwietnia
Vivaldi & Chopin - Koncert z uczniami ZSM #1