Subskrybuj newsletter

Bądź na bieżąco, zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o zbliżających się wydarzeniach.

18 czerwca
Czwartek , godzina: 19:30 Musical'owe opowieści | KONCERT ONLINE
foto

Toruńska Orkiestra Symfoniczna organizuje „Nieodwołany Festiwal - Toruń 2020”, wydarzenie po raz pierwszy realizowane w całości w formie on-line. W ramach wydarzenia odbędą się koncerty na żywo on-line, spotkania z artystami, warsztaty i podcasty.

"Musical'owe opowieści"

Wystapią:
Jacek Kotlarski - wokal
Patrycja Kotlarska - wokal
Piotr Wrombel – fortepian

W programie m.in.: Koty, Last Five Years, Dirty Dancing, Piloci

Patrycja Kotlarska
Wokalistka, instrumentalistka, autorka tekstów, aktorka głosowa. Od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym Roma. Od wielu lat zaangażowana w projekty płytowe i telewizyjne m.in. Jak oni Śpiewają, Nas Dwoje, Zacisze Gwiazd.Towarzyszyła wokalnie znanym nazwiskom polskiej sceny w wielu projektach płytowych. Współpracuje również z największymi w Polsce studiami dubbingowymi użyczając głosu w bajkowo - filmowych produkcjach.

Jacek Kotlarski
Współpracuje z Teatrem Muzycznym ROMA, jako wokalista sesyjny nagrywał z wieloma polskimi artystami m.in. Ryszard Rynkowski, Krzysztof Herdzin, Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Irena Santor. Śpiewał także w wielu programach telewizyjnych (Taniec z gwiazdami , Jak oni śpiewają). Wielokrotnie uczestniczył w największych polskich festiwalach muzyki rozrywkowej. Od 2016 roku jest wykładowcą na Wydziale Wokalno- Aktorskim (specjalność: musical) Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina.

Piotr Wrombel 
Pianista, kompozytor oraz aranżer o wszechstronnych zainteresowaniach muzycznych. Gra również na instrumentach klawiszowych. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie fortepianu Wojciecha Niedzieli (2002). Uczestnik festiwali i konkursów jazzowych: Międzynarodowego Konkursu Młodych Zespołów Jazzowych „Jazz Juniors”, festiwalu Jazz nad Odrą i Konkursu Improwizacji Jazzowej. Laureat XXV Pomorskiej Jesieni Jazzowej (1999) w sekstecie Jerzego Małka, uhonorowanym przez publiczność nagrodą „Klucz do kariery”, a także zdobywca nagrody dla najlepszego instrumentalisty III Ogólnopolskiego Przeglądu Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni (2000). Współpracował z takimi artystami, jak Ewa Uryga, Jan Ptaszyn Wróblewski, Zbigniew Namysłowski, Jarek Śmietana, Wojciech Mrozek, Piotr Baron, Krzysztof Przybyłowicz, Adam Czerwiński, Zbigniew Lewandowski, Rafał Sarnecki, Krzysztof Zawadzki, Mike Russell, Rick Margitza, Eric Allen i Krzesimir Dębski.

Koncert dostępny na kanale YouTube organizatora: https://bit.ly/2zYQ6KZ

Szczegóły dostępne w wydarzeniu na Facebooku: https://bit.ly/3gKBf7A

Strona festiwalowa: www.nieodwolanyfestiwal.pl

Zobacz inne zbliżające się wydarzenia

29 stycznia
Tańce symfoniczne #1
05 lutego
Viva Mozart! #1