25 kwietnia
Niedziela , godzina: 15:00 CZAS DLA NAS | Zasiali górale owies
miejsce: Sala Prób CKK Jordanki
w ramach: CZAS DLA NAS
wstęp:
bezpłatny
foto

UWAGA!

Zapraszamy na KONCERT w formule ONLINE, 
który będzie transmitowany 25 kwietnia 2021 r. o godz. 15:00 na naszym kanale Youtube.
Koncert dostępny będzie dla Państwa do 26 kwietnia do godz. 20:00.

Szanowni Państwo!

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć naszą działalność w tym trudnym czasie, zachęcamy do wpłaty darowizny w dowolnej kwocie. Wpłacane darowizny w całości przeznaczane są na działalność statutową Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej.

Kliknij tutaj aby przekazać darowiznę.


Podobno owies najlepiej siać w połowie marca, ale my już teraz przygotujmy się do tego zadania! A zamierzamy to zrobić śpiewając a nawet tańcząc! Zapraszamy na spotkanie z taneczną muzyką ludową. W  polskim folklorze – od morza do Tatr – nie brak  wesołych piosenek i zabaw, do których nauki zachęcamy, wszak tradycję trzeba pielęgnować

Czas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.

Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo, a dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.

Przygotowanie i prowadzenie: Adriana Wdziękońska


 

 

Mecenas Główny

 

Mecenas Strategiczny Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej 

 

 Mecenas Kultury - Główny Sponsor

Zobacz inne zbliżające się wydarzenia

17 kwietnia
Vivaldi & Chopin - Koncert z uczniami ZSM #1
24 kwietnia
Weber & Beethoven - Koncert z uczniami ZSM #2